43 hodnocení

Hangboard Gamechanger

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Skladem
Značka: 2Climb
3 149 Kč
Kategorie: Hangboardy
Záruka: 2 roky
Hangboard Gamechanger
ZDARMAZDARMA

Perfektně vyladěný hangboard vytvořený ve spolupráci s mistrem ČR v boulderingu.

Gamechanger je hangboard vyrobený z toho nejlepšího olšového masivu, vytvořený ve spolupráci s jedním z nejlepších českých lezců, Vojtou Trojanem. Hangboard jsme vyvíjeli přes půl roku, během kterého jsme neúnavně ladili každý chyt, jeho hloubku a velikost zaoblení. To vše s cílem vytvořit produkt, který bude perfektní jak po designové, tak po funkční stránce. Máme za to, že přesně to se nám podařilo.

Výrazným benefitem této desky je tréninková aplikace Fingy (která je však v tuto chvíli dostupná pouze pro operační systém iOS), ve které se nachází velké množství různě obtížných tréninků. Tréninky vytvářel přímo Vojta, který se tak může stát tvým osobním trenérem. Skvělá zpráva je, že spolu s nákupem desky automaticky obdržíš i slevový kód ke stažení aplikace zcela zdarma (na neomezeně dlouhou dobu).  K ještě komfortnějšímu užívání aplikace napomáhá náš magnetický stojánek, který lze během několika sekund na hangboard přimontovat a posléze jej opět stejně snadno sundat. Veškeré příslušenství potřebné ke snadnému užívání stojánku je samozřejmě součástí balení (s výjimkou telefonu).

Deska je vhodná jak pro začínající, tak pro pokročilé lezce. Je tomu tak jednak díky rozličné sadě chytů různých hloubek, které se na hangboardu nacházejí, ale také díky háčkům, které lze ke Gamechangeru snadno přišroubovat a na něž je možno umístit protizávaží, které může náročnost jednotlivých cviků velmi snížit.

Gamechanger toho nabízí opravdu hodně. I proto jsme natočili krátké video, ve kterém jsme se jej pokusili co nejlépe představit.

Součástí balení je základní montážní sada, lanko pro zavěšení protizávaží, háčky, magnetický stojánek a plíšek, samolepka a návod.