14 hodnocení

Pytlík na magnézium

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Značka: 2Climb
429 Kč
Kategorie: Magnézium
Záruka: 2 roky

Unikátní pytlík na magnézium s revolučním upínacím mechanismem!

To první, čím náš pytlík nepochybně upoutá oči každého lezce, je jeho vzhled. Jedná se o náš originální design, který jsme vytvářeli ve spolupráci s českou návrhářkou, a do kterého jsme chtěli vtělit naši lásku k horám a horolezectví.

Design však není to jediné, co nás odlišuje od konkurence. Přicházíme totiž také s vlastním upínacím mechanismem, s jehož pomocí lze náš pytlík snadno přidělat v podstatě na jakýkoliv lezecký úvazek. Není tedy nutné pro tento účel využívat karabinu, na které se pytlík často přetáčí a kterou lze také poměrně snadno ztratit. Pro lepší představu, jak tento mechanismus funguje, doporučujeme omrknout produktové fotky, na kterých je fungování mechanismu výstižně zachyceno. V případě, že by ti systém připínání pytlíku přímo na sedák z nějakého důvodu nevyhovoval, je možné si jej k pasu přidělat standardně s využitím pásku s přezkou.

Vnějšek pytlíku je vyroben z odolného materiálu, který drží tvar a zabraňuje protržení, jeho vnitřek je naopak pro větší komfort vybaven fleecovou podšívkou. Na pytlíku se samozřejmě nachází i poutko na kartáček a jeho vršek lze za pomoci stahovací šňůrky snadno uzavřít.